Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка чрез закупуване на 2 броя бензиномоторни триони за нуждите на ТП "ДГС Земен""
II.1.2)CPV-Code Hauptteil16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на настоящата обществена поръчка ключва доставка чрез закупуване на 2 броя бензиномоторни триони за нуждите на Териториално поделение „Държавно горско стопанство Земен””, като пълния обхват на поръчката е описан в Техническата спецификация – Приложение № 1 от документацията.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 440.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на обществената поръчка е доставка чрез закупуване на 2 броя бензиномоторни триони за нуждите на Териториално поделение „Държавно горско стопанство Земен” съобразно Техническа спецификация (Приложение № 1).