II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 zadań (części), tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, mrożonki, ryby, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówe...
Referenznummer der Bekanntmachung: MZŻ.253-16/20
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15500000 Molkereierzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 zadań (części), tj. nabiału, mięsa, artykułów spożywczych, pieczywa, produktów dla niemowląt, jaj kurzych, mrożonek, ryb, świeżych warzyw i owoców do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie, odpowiadającym szczegółowo normom branżowym i ogólnej normie handlowej określonej w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kosztorysie cenowym.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15510000 Milch und Rahm
15542000 Frischkäse
15431000 Margarine und ähnliche Zubereitungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przewidywany asortyment: mleko 3,2 % tłuszczu, butelka 1l. L 45 000 masło ekstra, zaw. tłuszczu zwierzęcego nie mniej niż 82 %, produkt pochodzenia zwierzęcego, nieutwardzany, bez dodatku tłuszczów roślinnych, może zaw. barwnik naturalny – karoten kg 695 Śmietana zawartość tłuszczu 18 %, bez zagęstników i konserwantów, kubek opak. masa netto maks. 500 g kg 800 Jogurt naturalny, kubek, masa netto maks. 500 g, w składzie wyłącznie mleko (może być pasteryzowane) i żywe kultury bakterii kg 5 000 Jogurt naturalny typu greckiego w składzie wyłącznie mleko (może być pasteryzowane) i żywe kultury bakterii, opakowanie – kubek, masa netto maks. 400g kg 3 630 twaróg półtłusty o zaw. białka nie mniej niż 16 g/ 100g produktu, maksymalne opakowanie jednostkowe 1 kg kg 2 070 ser żółty, typu edamski, gouda, podlaski, salami (w kawałku) kg 200 ser żółty, typu edamski, gouda, podlaski, salami (w plastrach) kg 145 margaryna o zaw. tłuszczu 60 %, bez pochodnych mleka krowiego, wyprodukowana z naturalnych olejów roślinnych, opak maks. 450 g. kg 90.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15131500 Geflügelerzeugnisse
15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Przewidywany asortyment: szynka wp. górna zrazowa, bk., b. tłuszczu, kl. extra kg 500 schab wp. bk., b. warkocza, środkowy, kl. extra kg 500 Polędwiczki wp., kl. extra kg 400 udziec cielęcy bk., kl. I kg 350 mięso królika – comber kg 300 ligawa, kl. I kg 500 filet z kurczaka świeży pojedynczy, bs. klasa A kg 800Filet indyka świeży, b. chrząstek, bs. klasa A kg 800 udziec z kurczaka bk. bs. kl. I kg 550.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03142100 Naturhonig
15321000 Fruchtsäfte
15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen
15411000 Tierische oder pflanzliche Öle
15411110 Olivenöl
15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse
15800000 Diverse Nahrungsmittel
15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
15893100 Lebensmittelmischungen
15894000 Verarbeitete Lebensmittel
Przewidywany asortyment: cukier 1 kg kg 1 300 cukier puder, opak. maks. 500 g kg 5 cukier wanilinowy, opak min. 20 g, kg 40 proszek do pieczenia op. maks. 30g kg 16 drożdże piekarnicze, opak maks. 150 g kg 18 kakao naturalne niskotłuszczowe o zaw. tłuszczu kakaowego do 10 % op. maks. 100 g kg 20 kawa zbożowa 100 % z naturalnych składników op. maks. 150 g, w torebkach kg 4 herbata czarna liściasta opak maks. 100 g kg 20 herbata owocowa w saszetkach, op. maks. 70 g, różne smaki kg 10 budyń (bez sztucznych barwników i konserwantów)– różne smaki, na 0,5 l mleka kg 280 kisiel (bez sztucznych barwników i konserwantów) – różne smaki, na 0,5 l wody kg 65 galaretka owocowa (bez sztucznych barwników i konserwantów) – różne smaki, na 0,5 l wody kg 100 miód 100 % naturalny z polskich pasiek (wielokwiatowy), słoik maks. 500 g kg 210 zioła prowansalskie op. maks. 50 g kg 4 cynamon mielony – opak. maks. 50 g kg 1 sól morska, op. maks. 1 000 g kg 125 majeranek op. maks. 50 g kg 3 pieprz ziołowy op. maks. 50 g kg 18 pieprz czarny naturalny, mielony op. maks. 50 g kg 4 liść laurowy op. maks. 50g kg 2 ziele angielskie mielone op. maks. 50 g kg 3 papryka słodka op. maks. 50 g kg 3 bazylia op. maks. 50 g kg 6 tymianek op. maks. 50 g kg 5 oregano op. maks. 50 g kg 3 kminek mielony op. maks. 50 g kg 2 gałka mielona muszkatołowa maks. 50 g kg 3 curry op. maks. 50 g kg 3 soda oczyszczana, opak. maks. 100 g kg 2 mąka pszenna tortowa, typ 450, opak. 1 kg kg 2 600 mąka kukurydziana bez zaw. glutenu, opak. 1 kg kg 70 mąka gryczana bez zaw. glutenu, opak. 1 kg kg 70 skrobia ziemniaczana – op. maks. 1 kg kg 200 makaron 4-jajeczny, domowy, krojony op. maks. 500 g kg 200 makaron bezjajeczny (świderki, fale, pióra) op. maks. 500 g kg 20 makaron pełnoziarnisty, op. maks. 500 g (kokardki duże, kokardki małe, świdry, pióra) kg 20 makaron bezglutenowy op. maks. 250 g kg 5 ryż biały długoziarnisty op. maks. 1 kg kg 300 ryż brązowy op. maks. 500 g kg 50 Kasza gryczana (biała lub palona) op. maks. 1 kg kg 120 kasza jęczmienna, średnia, opak. maks. 500 g kg 120 kasza manna błyskawiczna, opak. maks. 500 g kg 450 kasza kukurydziana błyskawiczna, opak maks. 500 g kg 150 kasza jaglana, opak maks. 500 g kg 150 płatki owsiane górskie, opak. maks. 500 g kg płatki jęczmienne błyskawiczne, opak. maks. 500 g kg 150 płatki ryżowe błyskawiczne, opak maks. 500 g kg 150 płatki żytnie, pełnoziarniste opak. maks. 500 g kg 150 płatki kukurydziane typu cornflakes pełne ziarno, opak. maks. 500 g kg 50 płatki kukurydziane typu cornflakes, bez glutenu, opak. maks. 500 g kg 50 płatki gryczane błyskawiczne, opak maks. 500 g kg 200 płatki jaglane błyskawiczne, op. maks. 500 g kg 200 płatki zbożowe, miodowe kółeczka, opak. maks. 500 g kg 100 chrupki kukurydziane, opak. maks. 500 g kg 50 biszkopty, bez konserwantów, nie zawierające mleka ani pochodnych mleka, op. maks. 300 g kg 150 rodzynki, opak maks. 300 g kg 20 pestki dyni łuskanej op. maks. 300 g kg 5 ziarna słonecznika łuskane op. maks. 300g kg 20 groszek ptysiowy, op. maks. 300 g kg 50 czekolada gorzka, min. 64 % kakao, zawierająca tłuszcz kakaowy bez dodatku innych tłuszczy roślinnych, maks. 300 g kg 20 brzoskwinie w syropie waga netto maks. 1 000 g kg 1 700 ananas w plastrach, waga netto maks. 1 000 g kg 200 chrzan tarty w słoiku, opak. maks. 500 g kg 25 wyrób owocowy ze 100 g owoców na 100 g produktu, bez dodatku cukru, konserwantów, barwników sztucznych – różne smaki, słoik maks. 400 g. kg 400 rafinowany olej rzepakowy do smażenia z i tłoczenia 100 %, opak maks. 1 l l 500 oliwa z oliwek, extra virgin, opak maks. 500 ml l 90 olej winogronowy, opak maks. 500 ml l 90 pomidory całe, bez skórki, min. 60 % pomidora, waga maks. 500 g kg 1 400 biszkopty bezglutenowe op. maks. 200 g kg 10 herbatniki bezglutenowe opak. maks. 200 g kg 10 pieprz cytrynowy op. maks. 50 g kg 1 soczewica czerwona, op. maks. 500 g kg 50 soczewica zielona, op. maks. 500 g kg 20 ciecierzyca kremowa, op. maks. 500 g kg 50 czerwona fasola w puszcze (z otwieraczem) waga maks. 500 g kg 160 pieprz biały, mielony, op. maks. 100 g kg 4 żurawina suszona, op. maks. 500 g kg 30 sól, op. maks. 1 kg kg 20 ocet spirytusowy 10 %.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Bułka parówka, skład: mąka pszenna woda, drożdże piekarskie, sól, cukier, margaryna maks. jednostkowa waga – 1 kg kg 1 000 chleb żytni krojony, skład: mąka żytnia, kwas żytni (woda, mąka żytnia), woda, otręby żytnie, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, drożdże, sól maks. jednostkowa waga 1 kg kg 900 chleb sitkowy krojony, skład: mąka pszenna, woda, zakwas żytni, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, sól, drożdże piekarskie, żyto prażone mielone, maks. jednostkowa waga 1 kg kg 800 chleb żytnio-pszenny, skład: mąka żytnia 42 %, woda, mąka pszenna 18 %, mieszanka ziaren 10 % (słonecznik, płatki owsiane, siemię lniane), zakwas naturalny (mąka żytnia, woda), drożdże, sól, ziarna do obtoczenia 2 % (słonecznik, płatki owsiane, siemię lniane) maks. jednostkowa waga 1 kg kg 500 rogal słodki, skład: mąka pszenna, woda, margaryna, jaja kurze, cukier, drożdże piekarskie, sól maks. jednostkowa waga 200 g kg 700 chałka, skład: mąka pszenna, woda, jaja kurze, cukier, margaryna, drożdże piekarskie, sól maks. jednostkowa waga 1 kg kg 1 000 chleb wiejski na wagę, skład: mąka pszenna, woda, zakwas żytni, mąka żytnia, sól, drożdże piekarskie kg chleb żytni 100 % na wagę, skład: mąka żytnia, woda, zakwas żytni, suchy zakwas żytni, drożdże piekarskie, sól kg 900 bułka tarta maks. waga jednostkowa 500 g kg 100 pieczywo bezglutenowe maks. waga jednostkowa 500 g kg 150.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
15880000 Besondere Nahrungsmittel
41110000 Trinkwasser
Woda mineralna, niskosodowa, niskozmineralizowana, posiadająca pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka op. maks. 2 l l 4 000 kaszki mleczne bez dodatku cukru – zawierająca gluten po 6, 8, 10 miesiącu op. maks. 250 g kg 18 kaszki bezmleczne bez dodatku cukru – zawierająca gluten po 6,8 miesiącu maks. 250 g kg 18 kaszki mleczno-ryżowe o różnych smakach po 6, 9, 12 miesiącu – maks. 250 g kg 18 kaszki owocowe zawierające gluten po 6, 9 miesiącu – maks. 250 g kg 18 kaszki bezmleczne, ryżowe po 6 miesiącu o różnych smakach – maks. 200 g kg 18 kaszki bezmleczne, zbożowe zawierające gluten – maks. 200 g kg 10 kleik ryżowy (bezmleczny) po 4 miesiącu życia bez dodatku cukru – maks. 200 g kg 10 mleko modyfikowane bezglutenowe z przeznaczeniem dla niemowląt do 6 miesiąca życia lub dla niemowląt po 6 miesiącu życia lub dla dzieci po 1 roku życia kg 1 045 mleko modyfikowane hipoalergiczne dla dzieci kg 10 mleko modyfikowane pro dla dzieci 1, 2, 3 op. maks. 500 g kg 10 mleko modyfikowane dla dzieci hypoalergiczne HA1, HA2 kg 10 mleko modyfikowane dla dzieci 1, 2, 3, 4 kg 12 mleko modyfikowane HA 1,2, AR kg 10 nektar przecierowy, lub napój klarowny dla niemowląt po 4, 6 miesiącu życia (bez cukru, bez konserwantów, bez sztucznych barwników) różne smaki maks. 500 ml l 1 950 produkt zbożowy bezglutenowy, bezlaktozowy, bezsojowy dla niemowląt po 4 miesiącu życia z dodatkiem maczki świętojańskiej kg 12.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03142500 Eier
Jajka kurze – duże (0,063–0,073 g) klasa A, pochodzące z chowu ściółkowego, maks. opakowanie jednostkowe 30 szt. szt. 52 000.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15331170 Tiefgekühltes Gemüse
15332100 Verarbeitetes Obst
15896000 Tiefkühlprodukte
Brokuły mrożone, różyczki, op. maks. 3,0 kg kg 1 250 kalafior mrożony, różyczki, op. maks. 3,0 kg kg 900 marchewka mrożona, kostka, op. maks. 3,0 kg kg 300 marchewka mrożona, mini op. maks. 3,0 kg kg 700 groszek zielony, mrożony, producent op. maks. 3,0 kg kg 200 szpinak mrożony liść, porcjowany, op. maks. 3,0 kg kg 300 fasolka szparagowa żółta, zielona, cięta, op. maks. 3,0 kg kg 900 włoszczyzna mrożona, paski, op. maks. 3,0 kg kg 700 dynia jadalna, kostka, op. maks. 3,0 kg kg 400 cukinia mrożona kostka, op. maks. 3,0 kg kg 400 mieszanka kompotowa, bez pestki, skład 100 % owoców w różnych proporcjach, op. maks. 3,0 kg kg 2 000 truskawki mrożone, op. maks. 3,0 kg kg 550 maliny mrożone, op. maks. 3,0 kg kg 700 wiśnie bp., op. maks. 3,0 kg kg 200 jagody czarne, op. maks. 3,0 kg kg 500 porzeczki czarne, op. maks. 3,0 kg kg 200.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15221000 Tiefgekühlter Fisch
15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Filet z dorsza bs. – mrożony z gatunku Gadus Morhua, SHP kg 1 000 filet z łososia, mrożony bez glazury kg 725
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
03212000 Kartoffeln/Erdäpfel und Trockengemüse
03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
03221000 Gemüse
03222000 Früchte und Nüsse
Warzywa: marchew - kl. I, kg 7 000 pietruszka – kl. I, cała – kg 2 000 natka pietruszki – pęczek, szt. 1 800 seler – korzeń, kl. I, kg 1 300 por – kl. I, kg 1 000 burak ćwikłowy – kl. I, kg 2 500 botwinka – kl. I, szt. 350 cebula – luz, kl. I, kg 400 szczypiorek – pęczek, szt. 1 600 kapusta pekińska, kl. I, kg 500 kalafior kl. I, szt. 1 000 kapusta młoda biała, kl. I, w terminie 1.5–31.8.2021 szt. 400 ziemniaki jadalne wczesne, kl. I, w terminie 1.5–30.7.2021 kg 3 700 marchew młoda – dostawy w terminie 1.5–31.8.2021 kg 1 200 Brokuł, kl. I, szt. 1 400 rzodkiewka w pęczku (min. 10 szt. w pęczku) całe, szt.(ilość pęczków) 2 000 rzodkiew biała kl. I – całe, kg 500 sałata zielona, kl. I, szt. 200 koper – pęczek, kl. I, szt. 5 000 pomidory, kl. I kg 800 ogórki, kl. I, całe, kg 100 papryka czerwona, pomarańczowa, żółta, kl. I, kg 1 500 fasolka szparagowa żółta, zielona, kl. I cała, kg 600 czosnek polski – główka, kl. I zdrowy; szt. 200 kapusta czerwona, kl. I nienaruszona, kg 500 kapusta włoska, kl. I szt. 600 kapusta biała, kl. I kg 500 ziemniaki jadalne, kl. I, kg 10 000 ziemniaki słodkie – bataty, kl. I, kg 130 kalarepka, kl. I całe, kg 2 000 cukinia, kl. I, całe, kg 1 000 dynia jadalna, kl. I, całe, kg 500 kapusta kiszona, kl. I, kg 1 000 ogórki kiszone, kl. I, wiaderko plastikowe kg 1 300 zioła w doniczce, tj. mięta, bazylia, kolendra, oregano szt. 100 sałata roszponka, kl. I, kg 100 sałata Rukola, kl. I, kg 100 cebula czerwona, kl. I, kg 50 pomidorki koktajlowe, kl. I, całe, kg 700 sałata karbowana zielona/czerwona, kl. I, kg 80
Owoce: jabłka krajowe, deserowe, średniejwielkości, kl. I, kg 9 600 jabłka krajowe, kwaśne, średniej wielkości, kl. I, kg 1 500 mandarynki bezpestkowe, kl. I, kg 2 500 nektarynki kl. I, kg 100 pomarańcze, kl. I, kg 3 800 cytryny, kl. I, kg 100 melon żółty, zielony kl. I, kg 50 arbuzy, kl. I, kg 300 brzoskwinie kl. I, kg 300 kiwi, kl. I, kg 1 200 banany, kl. I kg 8 000 gruszki, kl. I, kg 1 900 śliwki węgierki, kl. I, kg 100 awokado klasa I, szt. 900 brzoskwinia płaskoowocowa kl. 100...