Lieferungen - 552224-2022
Rumänien-București: Patienten-Fernüberwachungssystem
2022/S 195-552224
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare sistem de colectare si procesare date medicale pentru Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
“Furnizare sistem de colectare si procesare date medicale pentru Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia”. in conformitate cu cerintele solicitate in caietul de sarcini, cantitate 1 buc.
Numarul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este de minim 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet solicitarilor de clarificări sau informațiilor suplimentare în a 11 a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Orice solicitare de clarificare transmisă după data mentionata, va pune AC în imposibilitatea de a oferi un raspuns și drept urmare se va considera TARDIVĂ.
Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa în SEAP (www.e-licitatie.ro).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 920 000.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
“Furnizare sistem de colectare si procesare date medicale pentru Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia”, in conformitate cu cerintele solicitate in caietul de sarcini