Art und Umfang der Änderungen (mit Angabe möglicher früherer Vertragsänderungen):
Felek a Szerződés 7.1. pontjaiban meghatározott Keretösszeget az alábbiak szerint módosítják:
7.1. Felek rögzítik, hogy a Keretszerződés alapján felhasználható keretösszeg 274 999 900, - Ft + Áfa, azaz kettőszázhetvennégymillió- kilencszázkilencvenkilencezer - kilencszáz forint plusz általános forgalmi adó.
Felek a Szerződés 7.2. pontjaiban meghatározott Keretösszeget opciós összeget az alábbiak szerint módosítják:
7.2. A KM 18.3 pontjával összhangban a Keretösszeg 20 %-a, azaz 54 999 980 Ft + Áfa, azaz ötvennégymillió - kilencszázkilencvenkilencezer - kilencszáznyolcvan forint + általános forgalmi adó tekintendő opciónak
Felek a Szerződés 7.3. pontjaiban meghatározott Keretösszeget az alábbiak szerint módosítják:
4./ Felek a Szerződés 7.8. pontjaiban meghatározott összeget az alábbiak szerint módosítják (vastag dőlt betűvel jelezve a módosított szöveget):