II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Projektavimo (inžinerinių statinių) paslaugų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
II.1.2)Code CPV principal71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
II.1.4)Description succincte:
Projektavimo (inžinerinių statinių) paslaugų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 11 905 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Ypatingųjų susisiekimo komunikacijų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina neviršija 0,145 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71319000 Services de témoins experts
II.2.4)Description des prestations:
Ypatingųjų susisiekimo komunikacijų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina 0,145–1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
Ypatingųjų susisiekimo komunikacijų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina viršija 1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 3
Neypatingųjų susisiekimo komunikacijų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina neviršija 0,145 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 4
Neypatingųjų susisiekimo komunikacijų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina 0,145–1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 5
Neypatingųjų susisiekimo komunikacijų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina viršija 1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 6
Ypatingųjų inžinerinių tinklų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina neviršija 0,145 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 7
Ypatingųjų inžinerinių tinklų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina 0,145–1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 8
Ypatingųjų inžinerinių tinklų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina viršija 1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 9
Neypatingųjų inžinerinių tinklų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina neviršija 0,145 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 10
Neypatingųjų inžinerinių tinklų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina 0,145–1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 11
Neypatingųjų inžinerinių tinklų, kurių statybos skaičiuojamoji kaina viršija 1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 12
Ypatingųjų hidrotechnikos statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina neviršija 0,145 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 13
Ypatingųjų hidrotechnikos statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina 0,145–1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 14
Ypatingųjų hidrotechnikos statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina viršija 1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 15
Neypatingųjų hidrotechnikos statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina neviršija 0,145 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 16
Neypatingųjų hidrotechnikos statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina 0,145–1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 17
Neypatingųjų hidrotechnikos statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina viršija 1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 18
Ypatingųjų kitų inžinerinių statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina neviršija 0,145 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 19
Ypatingųjų kitų inžinerinių statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina 0,145–1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 20
Ypatingųjų kitų inžinerinių statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina viršija 1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 21
Neypatingųjų kitų inžinerinių statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina neviršija 0,145 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 22
Neypatingųjų kitų inžinerinių statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina 0,145–1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 23
Neypatingųjų kitų inžinerinių statinių, kurių statybos skaičiuojamoji kaina viršija 1,45 mln. EUR, projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Lot nº: 24