VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: III.1.3
Stelle des zu berichtigenden Textes: minimalny poziom ewentualnie wymaganych standardów
Anstatt:
2. W zakresie potencjału technicznego jeżeli dysponuje lub będzie dysponował :
I) dla Pakietów 1;2;3;4;5;7;8 :
a) co najmniej 1 szt. ciągnika przystosowanego do zrywki drewna,
b) co najmniej 1 szt. urządzenia samojezdnego do zrywki nasiębiernej (forwarder) lub przyczepy do zrywki nasiębiernej
c) fakultatywnie co najmniej 1 szt. maszyny leśnej typu harwester. W tym przypadku Zamawiający zastosuje kompensację spełnienia warunków opisanych w pkt.3 dotyczącą osób dopuszczonych do pracy z pilarką
II) dla Pakietu 6:
c) co najmniej 1 szt. ciągnika z możliwością regulacji rozstawu kół do uprawy taśm siewnych o szerości 1.1 mb i pozwalającym jednocześnie na pracę narzędzi w układzie hydraulicznym o ciśnieniu co najmniej 16MPa i wydatku nie mniejszym niż 40l/min.
d) fakultatywnie co najmniej 1 szt. maszyny leśnej typu harwester. W tym przypadku Zamawiający zastosuje kompensację spełnienia warunków opisanych w pkt. 3 dotyczącą osób dopuszczonych do pracy z pilarką
III) dla Pakietu 9 ; 10
a) co najmniej 1 szt. maszyny leśnej typu harwester.
b) co najmniej 1 szt. urządzenia samojezdnego do zrywki nasiębiernej (forwarder) lub przyczepą do zrywki nasiębiernej
IV) dla Pakietu 11
a) co najmniej 2 szt. ciągnika przystosowanego do wykonania przygotowania gleby pod odnowienia i zalesienia
b) co najmniej 2 szt. dwuodkładnicowego pługu leśnego z pogłębiaczem przeznaczonego do przygotowania gleby pod odnowienia i zalesienia..
V) dla Pakietu 13
a) co najmniej 1 szt. ciągnika przystosowanego do pracy z pługiem leśnym oraz wyposażonych w wałek odbioru mocy i zaczep umożliwiający współpracę z przyczepą typu „Meprozet”
b) co najmniej 1 szt. dwuodkładnicowego pługu leśnego
VI) dla Pakietu 12:Zamawiający nie stawia warunku spełnienia szczególnych wymagań.
VI) dla Pakietu 12:Zamawiający nie formułuje warunku dotyczącego potencjału technicznego.