Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 564294-2021
Česko-Praha: Drenáže
2021/S 215-564294
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
FN Motol-Dodávky systémů zajištění léčby hydrocephalu
Spisové číslo: 91/21
II.1.2)Hlavní kód CPV
33141640 Drenáže
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky systémů pro zajištění léčby hydrocephalu pro potřeby Neurochirurgické kliniky dětí a dospělých 2. LF UK a FN Motol.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 5 385 931.20 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Systém pro zajištění léčby hydrocephalu - základní programovatelný ventil
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Systém pro zajištění léčby hydrocephalu - gravitační programovatelný ventil
Část č.: 2