Services - 564829-2022
Pologne-Łódź: Services de sécurité
2022/S 199-564829
Avis de marché
Services
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Świadczenie usługi bezpośredniej ochrony fizycznej całodobowej w obiektach Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251
Numéro de référence: ZP/93/2022
II.1.2)Code CPV principal
79710000 Services de sécurité
II.1.4)Description succincte:
1.Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. świadczenie usługi bezpośredniej ochrony fizycznej całodobowej w obiektach Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251, realizowanej zgodnie z przepisami ustawy o ochronie osób i mienia (t.j.Dz.U.2021 poz. 1995).
Wykonawca przedstawi koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony – zgodnie z ustawą z dnia 22.08.1997 r. o ochronie osób i mienia (t.j.Dz.U.2021 poz. 1995) lub dokument równoważny;
1.2. obsługa szatni w obiektach Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251 (budynek A-1, budynek A2, budynek A2-2, budynek C8 wraz z łącznikiem).
1.3.Szczegółowy opis i zakres działania określa Załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia jest: