Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на тонери и др. кон-ви за печат за коп-ни и печатащи устр-ва“ по ОП № 4 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс)”
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс).
Предметът на договорите обхваща доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс), в количества и обем, посочени в съответните покани до участниците "РОЕЛ-98" ООД и "РОНОС" ООД, на обща стойност
8 775,82 лева без ДДС. Общата стойност е разпределена по покани, както следва: 1 035,06 лева без ДДС в поканата до "РОЕЛ-98" ООД и 7 740,76 лева без ДДС в поканата до "РОНОС" ООД.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
„Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“ по обособена позиция № 4 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс)”.