II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesivna dobava prehrambnega blaga (konvencionalna in ekološka živila)
Referenznummer der Bekanntmachung: 1JN/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Sukcesivna dobava živil po sklopih.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 15
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
15511000 Milch
15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Sklop je razdeljen na podsklope:
Mleko
Kislo mleko
Sadni in navadni jogurti
Mlečni namazi, sirni namazi
Skuta in siri
Smetane
Maslo
Ostali mlečni izdelki
Sladoled
Mleko in mlečni izdelki brez laktoze
Mleko in mlečni izdelki - izbrana kakovost - poreklo Slovenija
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15110000 Fleisch
Sveže meso
Mesni izdelki
Kunčje meso
Sveže meso - izbrana kakovost, poreklo Slovenija
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Perutninsko meso in izdelki
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15112000 Geflügel
Sukcesivna dobava perutninskega mesa in izdelkov
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03142500 Eier
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Kakovost / Gewichtung: 60
Qualitätskriterium - Name: Več živil iz shem kakovosti / Gewichtung: 20
Preis - Gewichtung: 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15119600 Fischfleisch
Sklop je razdeljen na podsklopa:
Sveže ribe
Zamrznjene ribe
Sveže in suho sadje ter zelenjava
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Integrirana zelenjava in sadje iz drugih shem kakovosti, ki so opredeljene v 69.členu Zakona o kmetijstvu
Sveže sadje - Izbrana kakovost - poreklo Slovenija
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15896000 Tiefkühlprodukte
Zamrznjeno sadje in zelenjava
Ostali zamrznjeni izdelki
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette
15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren
15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
15870000 Würzmittel
Olja
Voda
Začimbe
Ostalo prehrambeno blago
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03211000 Getreide
15611000 Geschälter Reis
15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse
15613300 Nahrungsmittel aus Getreide
Sukcesivna dobava živil iz žitaric.
Kruh, pekovski izdelki in slaščice
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
15811100 Brot
Kruh
Pekovsko pecivo
Trajni pekovski izdelki
Živila za posebne prehrambene namene
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15882000 Diätetische Erzeugnisse
Sukcesivna dobava dietnih živil.
Jušne zakuhe in testenine
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15850000 Teigwaren
Sukcesivna dobava jušnih zakuh in testenin.
Konzervirana živila in sokovi
Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15897200 Nahrungsmittelkonserven
Konzervirano sadje in zelenjava
Sadni sokovi
Marmelade in džemi
Paštete
Konzervirane ribe
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15863000 Tee
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15800000 Diverse Nahrungsmittel
Bio moke, kaše, zakuhe
Bio sadje in zelenjava
Bio ostali izdelki
Bio pekarski izdelki in izdelki z manj soli
Bio mleko in mlečni izdelki
Bio meso izdelki
Bio čaji