Fournitures - 576805-2021
Submission deadline has been amended by:  600293-2021
Pologne-Łódź: Lits, literie et tissus d'ameublement spéciaux
2021/S 220-576805
Avis de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa wyposażenia meblowego dla Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 16/18 w Łodzi
Numéro de référence: 23/DIR/UŁ/2021
II.1.2)Code CPV principal
39143110 Lits, literie et tissus d'ameublement spéciaux
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wyposażenia meblowego dla Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 16/18 w Łodzi.
Przedmiot zamówienia podzielono na cztery części:
Część 1. Meble do pokoi ( łóżka, szafy, bagażniki, biurka, stoliki, krzesła, fotele itp.);
Część 2. Meble do pomieszczeń administracyjnych;
Część 3. Meble do sal konferencyjnych;
Część 4. Meble do sal restauracyjnych.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert przez jednego Wykonawcę na każdą z części zamówienia.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Meble do pokoi ( łóżka, szafy, bagażniki, biurka, stoliki, krzesła, fotele itp.)
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
39110000 Sièges, chaises et articles assimilés, et pièces connexes
39141000 Mobilier et agencement de cuisine
39150000 Mobilier et équipements divers
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa mebli do pokoi ( łóżka, szafy, bagażniki, biurka, stoliki, krzesła, fotele itp.) i kuchni w Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 16/18 w Łodzi - zgodnie z Załącznikiem 2a do SWZ.
Meble do pomieszczeń administracyjnych
Lot nº: 2
39130000 Mobilier de bureau
Dostawa wyposażenia meblowego dla pomieszczeń administracyjnych Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 16/18 w Łodzi - zgodnie z Załącznikiem 2b do SWZ.
Meble do sal konferencyjnych
Lot nº: 3
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wyposażenia meblowego dla sal konferencyjnych Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 16/18 w Łodzi - zgodnie z Załącznikiem 2c do SWZ.
Meble do sal restauracyjnych
Lot nº: 4
Dostawa wyposażenia meblowego dla sal restauracyjnych Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 16/18 w Łodzi - zgodnie z Załącznikiem nr 2d do SWZ.