II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Negyedéves tájékoztató KM22 - 2022. III. negyedév
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001611812021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Keretmegállapodás kommunikációs feladatok ellátására a Nemzeti Kommunikációs Hivatal jogállásáról és a kormányzati kommunikációs beszerzésekről szóló 162/2020. (IV. 30.) Korm. rendelet 2. § (1) bekezdés a)-g) pontjában meghatározott érintett szervezetek számára”- A keretmegállapodás alapján 2022. III. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
510/22 Nyomdai és gyártási feladatok MFB
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
79342200 Reklamedienste
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Nyomdai és gyártási feladatok ellátása az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt. részére
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 40 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó negyvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 12 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenkettőmillió forint + általános forgalmi adó opció.
536/22 Állampapírok értékesítése komplex komm.
Los-Nr.: 2
79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
79310000 Marktforschung
79320000 Meinungsumfragen
79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
79952000 Event-Organisation
79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen
92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm
92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen
Állampapírok értékesítését támogató komplex kommunikációs feladatok ellátása az Államadósság Kezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 062 992 126,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-hatvankettőmillió-kilencszázkilencvenkettőezer-százhuszonhat forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 318 897 638,- Ft + Áfa, azaz nettó Háromszáztizennyolcmillió-nyolcszázkilencvenhétezer-hatszázharmincnyolc forint + általános forgalmi adó opció.
462/22 komplex komm. ORFK
Los-Nr.: 3
Komplex kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása az Országos Rendőr-főkapitányság számára
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 40 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó negyvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 12 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenkettőmillió forint + általános forgalmi adó opció.
443/22 komplex komm. HungaroControl Zrt.
Los-Nr.: 4
Komplex kommunikációs ügynökségi és rendezvényszervezési feladatok ellátása a HungaroControl Zrt. számára
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 400 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó négyszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 120 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó egyszázhúszmillió forint + általános forgalmi adó opció.
448/22 komplex komm. MP és leányvállalatai 2022-23
Los-Nr.: 5
Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Magyar Posta Zrt. és egyes leányvállalatai részére 2022-2023
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 906 477 500,- Ft + Áfa, azaz nettó Kilencszázhatmillió-négyszázhetvenhétezer-ötszáz forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 271 943 250,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszázhetvenegymillió-kilencszáznegyvenháromezer-kettőszázötven forint + általános forgalmi adó opció.
532/22 Nyomdai feladatok, Jogállam és Igazság
Los-Nr.: 6
Nyomdai kivitelezési feladatok ellátása a Jogállam és Igazság Nonprofit Kft. részére, 2022
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 55 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötvenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 16 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenhatmillió-ötszázezer + általános forgalmi adó opció.
476/22 Közösségi médiakampány, Jogállam és Igazság
Los-Nr.: 7
Közösségi médiakampány megvalósítása és online ügynökségi feladatok ellátása a Jogállam és Igazság Nonprofit Kft. számára
445/22 kommunikációs ügynökségi feladatok, IKK
Los-Nr.: 8
Az IKK Innovatív Képzéstámogató Központ Zrt. tevékenységéhez, a szakképzés, felnőttképzés népszerűsítéséhez kapcsolódó kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 23 622 047,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonhárommillió-hatszázhuszonkettőezer-negyvenhét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 7 086 614,- Ft + Áfa, azaz nettó hétmillió-nyolcvanhatezer-hatszáztizennégy + általános forgalmi adó opció.
539/22 komm. feladatok, MUKK 2022-23
Los-Nr.: 9
Kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a Molekuláris- Ujjlenyomat Kutató Központ Nonprofit Kft. számára, 2022-2023
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 49 500 000,-Ft + Áfa, azaz nettó Negyvenkilencmillió-Ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 14 850 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizennégymillió-Nyolcszázötvenezer forint + általános forgalmi adó.
538/22 kormányzati komm. MK
Los-Nr.: 10
Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 26., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 34.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 7 874 015 748,- Ft + Áfa, azaz nettó Hétmilliárd-nyolcszázhetvennégymillió-tizenötezer-hétszáznegyvennyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2 362 204 724,- Ft + Áfa, azaz Kettőmilliárd-háromszázhatvankettőmillió-kettőszáznégyezer-hétszázhuszonnégy forint + általános forgalmi adó opció.
607/22 Filmgyártási feladatok, Atlétikai vb 2023
Los-Nr.: 11
Filmgyártási feladatok ellátása a Budapest 2023 Atlétikai Világbajnokság Szervező Nonprofit Zrt. részére
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 17 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenhétmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 5 250 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötmillió-kettőszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
558/22 komplex komm., Garantiqa 2022 II.
Los-Nr.: 12
Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Garantiqa Hitelgarancia Zrt. számára, 2022. II.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 40 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó negyvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 12 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó tizenkettőmillió forint + általános forgalmi adó opció.
569/22 „Tanítsunk Magyarországért” komp.komm. IFKA
Los-Nr.: 13
A „Tanítsunk Magyarországért” programhoz kapcsolódóan komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása az IFKA Közhasznú Nonprofit Kft. részére, 2022
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 198 491 339,- Ft + Áfa, azaz nettó egyszázkilencvennyolcmillió-négyszázkilencvenegyezer-háromszázharminckilenc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 59 547 402,- Ft + Áfa, azaz nettó ötvenkillencmillió-ötszáznegyvenhétezer-négyszázkettő forint + általános forgalmi adó opció.
512/22 komm. feladatok, Magyar Államkincstár
Los-Nr.: 14
Kommunikációs ügynökségi, gyártási feladatok ellátása a Magyar Államkincstár részére, 2022
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 10 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tízmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 3 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hárommillió forint + általános forgalmi adó opció.
568/22 komplex komm. AMC 2022-23
Los-Nr.: 15
Komplex kommunikációs ügynökségi, gyártási feladatok az Agrármarketing Centrum Nonprofit Kft. részére, 2022-2023
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 154 207 693,- Ft + Áfa, azaz nettó egyszázötvennégymillió-kettőszázhétezer-hatszázkilencvenhárom forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 46 262 308,- Ft + Áfa, azaz nettó negyvenhatmillió-kettőszázhatvankettőezer-háromszáznyolc forint + általános forgalmi adó opció.
489/22 Budapest Design Week komm. feladatok
Los-Nr.: 16
Budapest Design Week kommunikációs és rendezvényszervezési feladatainak ellátása a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala részére, 2022
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 49 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó negyvenkilencmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 14 700 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizennégymillió-hétszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
521/22 komm. feladatok, OGYÉI
Los-Nr.: 17
Kommunikációs feladatok ellátása az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet részére
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 16 228 000 Ft + Áfa, azaz nettó Tizenhatmillió-kettőszázhuszonnyolcezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 4 868 400 Ft + Áfa, azaz nettó Négymillió-nyolcszázhatvannyolcezer-négyszáz forint + általános forgalmi adó opció.
494/22 Közlekedésbiztonsági kampány, ORFK 2022-23
Los-Nr.: 18
Közlekedésbiztonsági kampány médiaügynökségi feladatainak ellátása az Országos Rendőr-főkapitányság részére 2022-2023
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 42 296 000,- Ft + Áfa, azaz nettó negyvenkettőmillió-kettőszázkilencvenhatezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 12 688 800,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenkettőmillió-hatszáznyolcvannyolcezer-nyolcszáz forint + általános forgalmi adó opció.
442/22 EXIM tevékenységéhez kapcsolódó komm. fel.
Los-Nr.: 19
Az EXIM 2022. évi tevékenységéhez kapcsolódó kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 150 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egyszázötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 45 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Negyvenötmillió forint + általános forgalmi adó opció.
465/22 Gyártási feladatok VBÜ
Los-Nr.: 20
Gyártási feladatok ellátása a Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 5 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 1 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó egymillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
444/22 Komplex komm. és médiaügyn. fel. OGYÉI
Los-Nr.: 21
Komplex kommunikációs, rendezvényszervezési és médiaügynökségi feladatok ellátása az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet részére
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 99 794 500 Ft + Áfa, azaz nettó Kilencvenkilencmillió-hétszázkilencvennégyezer-ötszáz forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 29 938 350 Ft + Áfa, azaz nettó Huszonkilencmillió-kilencszázharmincnyolcezer-háromszázötven forint + általános forgalmi adó opció.
441/22 2022. évi népszámlálás, KSH
Los-Nr.: 22
Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a 2022. évi népszámlálás kapcsán a Központi Statisztikai Hivatal részére
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 812 567 480,- Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcszáztizenkétmillió-ötszázhatvanhétezer-négyszáznyolcvan forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 243 770 244,- Ft + Áfa, azaz nettó Kétszáznegyvenhárommillió-hétszázhetvenezer-kétszáznegyvennégy + általános forgalmi adó opció.
460/22 kutatási feladatok Családbarát Magyarország
Los-Nr.: 23
Kapcsolati erőszak, valamint munkaerőpiaci témában kutatási feladatok ellátása a Családbarát Magyarország Központ számára, 2022
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 28 818 500,- Ft + Áfa, azaz nettó Huszonnyolcmillió-nyolcszáztizennyolcezer-ötszáz forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 8 645 550,- Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcmillió-hatszáznegyvenötezer-ötszázötven forint + általános forgalmi adó opció.
457/22 Komplex kommunikációs ügynökségi fel. NKK
Los-Nr.: 24
Komplex kommunikációs ügynökségi és rendezvényszervezési feladatok ellátása az NKK Nemzeti Közlekedési Központ Nonprofit Zrt. részére, 2022
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 306 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó háromszázhatmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30%-a, nettó 91 800 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kilencvenegymillió-nyolcszázezer forint + általános forgalmi adó opció.