Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakuočių atliekų tvarkymo paslaugų teikimo Plungės rajono ir Rietavo savivaldybėse pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ vykdydama šį viešąjį pirkimą numato įsigyti pakuočių atliekų tvarkymo paslaugų teikimą Plungės rajono ir Rietavo savivaldybėse. Tiekėjo įsipareigojimų įvykdymo vieta yra Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių teritorija. Perkančioji organizacija sudarys paslaugų pirkimo sutartis laikotarpiui nuo 2022-01-01 iki 2022-12-31.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakuočių atliekų tvarkymo paslaugų teikimo Plungės rajono savivaldybėje pirkimas
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pasiūlyme nurodoma kaina turi būti išreikšta ir apskaičiuota taip, kaip nurodyta šių sąlygų 2 priede. Pasiūlyme nurodoma 953,85 t pakuotės atliekų sutvarkymo Plungės rajono savivaldybėje paslaugos kaina. Kainos pateikiamos eurais dviejų skaitmenų po kablelio tikslumu. Apskaičiuojant kainą, turi būti atsižvelgta į sutarties su jos priedais reikalavimus. Į paslaugų kainą turi būti įskaityti visi mokesčiai ir visos tiekėjo galimos išlaidos. Pasiūlymo kaina nurodoma skaičiais ir žodžiais. Jeigu kainos pasiūlymas bus pateiktas kita valiuta, turės būti atliktas perskaičiavimas į eurus pagal kursą, kuris galios šio pirkimo susipažinimo su pasiūlymais procedūros dieną. Atskiri paslaugų įkainiai turės būti aptarti PATO Sutartyje.
Pakuočių atliekų tvarkymo paslaugų teikimo Rietavo rajono savivaldybėje pirkimas
Los-Nr.: 2
Pasiūlyme nurodoma kaina turi būti išreikšta ir apskaičiuota taip, kaip nurodyta šių sąlygų 1 priede. Pasiūlyme nurodoma 306,93 t pakuotės atliekų sutvarkymo Rietavo savivaldybėje paslaugos kaina. Kainos pateikiamos eurais dviejų skaitmenų po kablelio tikslumu. Apskaičiuojant kainą, turi būti atsižvelgta į sutarties su jos priedais reikalavimus. Į paslaugų kainą turi būti įskaityti visi mokesčiai ir visos tiekėjo galimos išlaidos. Pasiūlymo kaina nurodoma skaičiais ir žodžiais. Jeigu kainos pasiūlymas bus pateiktas kita valiuta, turės būti atliktas perskaičiavimas į eurus pagal kursą, kuris galios šio pirkimo susipažinimo su pasiūlymais procedūros dieną. Atskiri paslaugų įkainiai turės būti aptarti PATO Sutartyje.