Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa odnawialnych źródeł energii w obiektach należących do Gminy Osiecznica
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.13.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadania polegającego na dostawie oraz montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła wraz z wykonaniem niezbędnych robót instalacyjno - budowlanych, zgodnie z opisem zawartym w Programach funkcjonalno – użytkowych, stanowiących załączniki do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45300000 Bauinstallationsarbeiten
71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
44112410 Dachgerüste
09332000 Sonnenenergieanlage
71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: