Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sociale economie - Raamovereenkomst groenonderhoud
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-5289
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 800 720.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De beplanting, bermen en percelen worden onderhouden door zowel aannemers als het personeel van de Technische Uitvoeringsdienst. Om de sectoren te ondersteunen bij het groenonderhoud werd een dossier opgemaakt enkel bestemd voor de sociale economie.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: 2022-5289
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 800 720.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: