II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWY PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH
Referenznummer der Bekanntmachung: V.271.18.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów żywnościowych, według zakresu określonego szczegółowo w formularzu ofertowo-cenowym, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZADANIE NR 1 dostawa produktów mleczarskich - mleko i przetwory mleczne
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów żywnościowych, według zakresu określonego szczegółowo w formularzu ofertowo-cenowym, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ .
ZADANIE NR 2 dostawa wędlin
Los-Nr.: 2
ZADANIE NR 3 dostawa świeżego mięsa
Los-Nr.: 3
ZADANIE NR 4 dostawa drobiu
Los-Nr.: 4
ZADANIE NR 5 dostawa ryb i przetworów rybnych
Los-Nr.: 5
ZADANIE NR 6 dostawa artykułów spożywczych niesklasyfikowanych - suchych
Los-Nr.: 6
ZADANIE NR 7 dostawa kurzych jaj
Los-Nr.: 7
ZADANIE NR 8 dostawa ziemniaków
Los-Nr.: 8
ZADANIE NR 9 dostawa tłuszczy roślinnych
Los-Nr.: 9
3.1. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów żywnościowych, według zakresu określonego szczegółowo w formularzu ofertowo-cenowym, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ.
ZADANIE NR 10 dostawa kasze, grysiki, produkty sypkie
Los-Nr.: 10
ZADANIE NR 11 dostawa artykułów spożywczych przetworzonych
Los-Nr.: 11
ZADANIE NR 12 dostawa warzyw, owoców i grzybów
Los-Nr.: 12
ZADANIE NR 13 dostawa pieczywa
Los-Nr.: 13
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: V.271.18.2022
II.1.2)Główny kod CPV15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13