Lieferungen - 596851-2021
Tschechien-Brno: Bürobedarf
2021/S 227-596851
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dynamický nákupní systém pro standardní kancelářské potřeby 2022 - 2025
Referenznummer der Bekanntmachung: MU-ZAK/222876/2021/1539720/RMU
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30192000 Bürobedarf
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky standardních kancelářských potřeb pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků.
Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních a smluvních podmínek, vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 20 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
30192100 Radiergummis
30192111 Stempelkissen
30192113 Tonerkassetten
30192121 Kugelschreiber
30192122 Füllfederhalter
30192124 Filzstifte
30192125 Textmarker
30192130 Bleistifte
30192131 Dreh- und Druckbleistifte
30192132 Bleistiftminen
30192133 Bleistiftspitzer
30192150 Datumsstempel
30192153 Satzstempel
30192170 Anschlagtafeln
30192330 Bänder und Trommeln für Rechenmaschinen
30192700 Büromaterial
30192800 Selbstklebende Etiketten
30192900 Korrekturmittel
30192910 Korrekturfilm oder -band
30192920 Korrekturflüssigkeit
30193000 Ordnungssysteme und Zubehör
30193200 Briefablagen oder Ordnungssysteme für den Schreibtisch
30193700 Aktenschrank
30193800 Nachrichtenhalter
30194000 Zeichengeräte
30194200 Klebepunkte, Zeichenbänder und -folien
30194220 Zeichenfolien
30195700 Tafelreinigungskits oder Zubehör
30195910 Weiße Schreibtafeln
30195920 Magnettafeln
30195921 Magnettafellöscher
30196000 Terminplaner
30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel
30197100 Heftklammern, Stifte und Reißnägel
30197110 Heftklammern
30197210 Ringordner
30197310 Brieföffner
30197320 Hefter
30197321 Enthefter
30197330 Locher
30197400 Briefmarkenschwamm
30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
30197620 Schreibpapier
30197621 Flipchart-Block
30197643 Fotokopierpapier
30197644 Xerografisches Papier
30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel
30199230 Briefumschläge
30199410 Selbstklebendes Papier
30199500 Stehordner, Posteingangskästen, Magazine und ähnliche Artikel
30199711 Bedruckte Briefumschläge mit Fenster
30199720 Briefpapier
30199731 Visitenkartenhalter
30199760 Etiketten
30199780 Schreibunterlagen
30199792 Kalender
37822300 Kreidestifte
37822400 Pastellstifte
44425100 Gummiringe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zavedení dynamického nákupního systému pro dodávku standardních kancelářských potřeb pro jednotlivá hospodářská střediska Masarykovy univerzity.