II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa elementów hydrauliki siłowej do obudów typu Tagor dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo – Produkcyjny – nr grupy 295-27-03.
Numer referencyjny: 512100793
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa elementów hydrauliki siłowej do obudów typu Tagor dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo – Produkcyjny.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
SIŁOWNIK PODNOSZENIA SPĄGNIC Q 120/100X250 P02.780-02.05 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 30 szt.
SIŁOWNIK KOREKCJI OSŁON BOCZNYCH Q 90/63X160 M- 073.01.01.07 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 60 szt.
PODPORA STROPNICY Q 160/100X250 M-073.01.11 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 20 szt.
PRZESUWNIK SEKCJI Q 135/100X760 M-073.01.04.07 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 50 szt.
STOJAK HYDRAULICZNY DWUTELESKOPOWY Q 280/260/200/180X1570 L-1280/2850 M-073.01.10 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 60 szt.
SIŁOWNIK OSŁONY CZOŁA ŚCIANY Q 90/63X450 M- 032.01.09 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 50 szt.
OSŁONA BOCZNA I M-073.01.01.02 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 3 szt.
OSŁONA BOCZNA II M-073.01.01.03 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 10 szt.
BELKA UKŁADU PRZESUWNEGO M-073.01.04.01 OBUDOWA TAGOR 12/31-POZ-BS - 50 szt.