Lieferungen - 600637-2022
Polen-Toruń: Wurstfleischerzeugnisse
2022/S 210-600637
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wędlin drobiowych, mięsa drobiowego oraz mrożonek.
Referenznummer der Bekanntmachung: W.Sz.Z:TZ-280-105/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15131100 Wurstfleischerzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Zadanie Nr 1 – dostawa wędlin drobiowych,
Zadanie Nr 2 – dostawa mięsa drobiowego,
Zadanie Nr 3 – dostawa mrożonek.
1.1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określają dokładnie Załączniki od Nr 2/1 do Nr 2/3 do SWZ, które Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
1.2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik od Nr 2/1 do 2/3 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie Nr 1 – dostawa wędlin drobiowych.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1.1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
1.2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/1 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Zadanie Nr 2 – dostawa mięsa drobiowego.
Los-Nr.: 2
1.1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
1.2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/2 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Los-Nr.: 3
15331170 Tiefgekühltes Gemüse
1.1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik Nr 2/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
1.2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/3 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.