Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)” за нуждите на Министерство на финансите
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
На основание чл. 82, ал. 1 от ЗОП и чл. 22 от Рамково споразумение № СПОР-9/ 09.05.2022 г. на Централния орган за покупки, Министерството на финансите кани „РОНОС“ ООД, за сключване на договор с предмет: "Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон), за нуждите на Министерство на финансите".
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother (Брадър) и Canon (Канон) за нуждите на Министерство на финансите, по условията на сключено Рамково споразумение № СПОР-9/09.05.2022 г. на ЦОП. За сключване на договор с посочения предмет, съгласно договорените условия в Рамковото споразумение № СПОР-9/09.05.2022 г., е изпратена Покана до Ронос ООД за представяне на документи.