Directive 2004/18/CE
II.1)Description
II.1.1)Intitulé attribué au contrat par le pouvoir adjudicateur:
Europese openbare aanbesteding.
II.1.2)Type de marché et lieu d’exécution, de livraison ou de prestationServices
Catégorie de services nº 11: Services de conseil en gestion [6] et services connexes
Lieu principal d’exécution des travaux, de livraison des fournitures ou de prestation des services: Noord-Brabant.
Code NUTS NL NEDERLAND
II.1.4)Information sur l’accord-cadre
II.1.5)Description succincte du marché ou de l’acquisition/des acquisitions
De dienstverlening houdt het volgende in: het namens de deelnemende partijen uitvoeren van het project Schoon water voor Brabant. Een overzicht van de uit te voeren werkzaamheden is opgenomen in de als bijlage toegevoegde Projectplan.
Het doel van deze aanbesteding is het bestendigen en verder uitrollen van de resultaten van het project Schoon water voor Brabant.
Schoon water heeft zich in de afgelopen jaren bewezen als een succesvolle aanpak om het gebruik van bestrijdingsmiddelen terug te dringen. De huidige projectperiode loopt eind 2015 af.
Het project wordt in 2016 opnieuw gestart en heeft als ambitie: een blijvende inzet op beperking van gebruik en afspoeling van bestrijdingsmiddelen, bijdrage aan een verdere verduurzaming van de landbouw en een verdere inzet op de borging van maatregelen.
Focus van het project ligt op de landbouw, met een flankerend klein ondersteunend niet-landbouw deel, waaronder het bevorderen van chemievrij beheer van sportvelden.
Schoon water wordt uitgevoerd in heel Brabant. Inhoudelijk is er onderscheid in aanpak in de grondwaterbeschermingsgebieden (focus op grondwater) en de aanpak in de rest van Brabant, de verbreding (focus op oppervlaktewater).
II.1.6)Classification CPV (vocabulaire commun pour les marchés publics)77100000 Services agricoles
II.2)Quantité ou étendue du marché
II.2.1)Quantité ou étendue globale:
De provincie besteedt deze opdracht ook aan namens de waterschappen Aa en Maas, De Dommel, Brabantse Delta en Rivierenland, de Zuidelijke Land- en Tuinbouworganisatie (ZLTO), Cumela en drinkwaterbedrijf Brabant Water. Deze organisaties zijn vertegenwoordigd in de Stuurgroep en in de Ambtelijke werkgroep (zie bijlage 1 Organisatie Schoon water).
De projectleiding berust bij de provincie. Waar hierna wordt gesproken over „de provincie”, wordt tevens gedoeld op bovengenoemde organisatie.
De provincie is voornemens een overeenkomst te sluiten met een dienstverlener die in staat is de in dit beschrijvend document en het projectplan (bijlage 2) omschreven werkzaamheden, succesvol uit te voeren.
De overeenkomst wordt aangegaan van 1.6.2016 tot en met 31.12.2020.
II.2.2)Information sur les optionsOptions: non