Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
19160 ČME3 riedmenų atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo objektas skaidomas į 8 (aštuonias) dalis: I Pirkimo objekto dalis (toliau – p.o.d.) – Elektros prekės; II p.o.d. – Sandarikliai; III p.o.d. – Lokomotyvo atsarginės dalys; IV p.o.d. - Oro kompresoriaus dalys; V p.o.d. – Čiaupai, žarnos ir jų dalys; VI p.o.d. - Standartinės medžiagos; VII p.o.d. - Varikliniai ašiniai guoliai; VIII p.o.d. – GPS sekimo įranga.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)14700000 Métaux de base
14810000 Produits abrasifs
19500000 Produits en caoutchouc et en plastique
24910000 Colles
31600000 Matériel électrique
34139000 Châssis
34322000 Freins et pièces de freins
II.2.4)Description des prestations:
Pirkimo objektas skaidomas į 8 (aštuonias) dalis:
I Pirkimo objekto dalis (toliau – p.o.d.) – Elektros prekės;
II p.o.d. – Sandarikliai;
III p.o.d. – Lokomotyvo atsarginės dalys;
IV p.o.d. - Oro kompresoriaus dalys;
V p.o.d. – Čiaupai, žarnos ir jų dalys;
VI p.o.d. - Standartinės medžiagos;
VII p.o.d. - Varikliniai ašiniai guoliai;
VIII p.o.d. – GPS sekimo įranga.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.1)Intitulé:
Lokomotyvo atsarginės dalys
Lot nº: 3
III p.o.d. - Lokomotyvo atsarginės dalys
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
Čiaupai, žarnos ir jų dalys
Lot nº: 5
V p.o.d. – Čiaupai, žarnos ir jų dalys
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
VI p.o.d. - Standartinės medžiagos
Varikliniai ašiniai guoliai
Lot nº: 7
VII p.o.d. - Varikliniai ašiniai guoliai
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
VIII p.o.d. – GPS sekimo įranga