Lieferungen - 606615-2022
die Slowakei-Banská Bystrica: Chemische Erzeugnisse
2022/S 211-606615
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup priemyselných hnojív, repelentov, feromónov a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie a ochranu lesných drevín na obdobie 48 mesiacov
Referenznummer der Bekanntmachung: 07/NLZ/2022 - DNS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
24000000 Chemische Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému a zadávanie jednotlivých zákaziek v rámci vyhláseného DNS na predmet zákazky s názvom: Nákup priemyselných hnojív, repelentov, feromónov a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie a ochranu lesných drevín na obdobie 48 mesiacov, ktoré sú zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV) v rozsahu skupín:
Hlavný slovník:
24000000-4 (Chemické prípravky)
09112200-9 (Rašelina)
, ktorý je rozdelený na dve časti:
a) časť A - Nákup prípravkov, hnojív a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie a ochranu lesných drevín
b) časť B - Nákup substrátov, rašeliny a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie lesných drevín
Bližšie vymedzenie predmetu zákazky:
Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (ďalej ako "DNS") bude nákup a dodanie priemyselných hnojív, repelentov, feromónov a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie a ochranu lesných drevín vrátane dopravy na miesto určenia, ktoré sú špecifikované nižšie:
a) pre časť A:
- insekticídy - prípravky na preventívnu ochranu pred hmyzími škodcami a ničenie hmyzích škodcov
- feromóny - prípravky na lákanie hmyzu do pascí
- rodenticídy - prípravky na ničenie hlodavcov
- fungicídy - prípravky na preventívnu ochranu a ničenie hubových ochorení
- herbicídy - prípravky na preventívnu ochranu a ničenie nežiadúcej vegetácie
- repelenty - prípravky na ochranu drevín pred škodami zverou
- hnojivá - podporné prípravky na rast drevín
- iné prípravky - prípravky, ktoré nepatria do kategórie predchadzajúcich prípravkov, ale sú ich aplikačnou súčasťou ako napríklad farbivá, zmáčadlá, ktoré vylepšujú vlastnosti prípravkov pri ich použití.
b) pre časť B:
- sú zmesi používané na výsev semien lesných drevín v lesných škôlkach
Verejný obstarávateľ zriaďuje (vyhlasuje) DNS na zákazku s názvom: "Nákup priemyselných hnojív, repelentov, feromónov a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie a ochranu lesných drevín na obdobie 48 mesiacov", identifikovaného v Oznámení o vyhlásení verejného obstarávania, pre svoje organizačné zložky - odštepné závody:
1) OZ Karpaty
2) OZ Podunajsko
3) OZ Tribeč
4) OZ Považie
5) OZ Sever
6) OZ Tatry
7) OZ Horehronie
8) OZ Poľana
9) OZ Gemer
10) OZ Východ
11) OZ Šariš
12) OZ Vihorlat
13) OZ Lesnej techniky
14) OZ Semenoles
15) OZ - od 01.01.2023 právny nástupca Lesopoľnohospodárskeho majetku Ulič, štátny podnik
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 8 431 812.91 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup prípravkov, hnojív a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie a ochranu lesných drevín
Los-Nr.: "A"
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
09112200 Torf
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Nákup substrátov, rašeliny a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie lesných drevín
Los-Nr.: "B"