Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 610104-2022
Tschechien-Olomouc: Herz-Lungenmaschine
2022/S 213-610104
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Přístroj pro perfuzi dárcovské ledviny IV
Referenznummer der Bekanntmachung: VZ-2022-001121
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33186000 Herz-Lungenmaschine
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace, uvedení do provozu 1 ks přístroje pro perfuzi dárcovské ledviny, zajištění záručního a pozáručního servisu, dodání veškerého spotřebního/opotřebitelného materiálu, a provedení instruktáže personálu, pro II. Chirurgickou kliniku FN Olomouc.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 6 061 532.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: