II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Prekių kiekiai nurodyti II.B priede
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Lašinimo sistemos, skirtos turimoms AGILIA VP MC pompoms
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiToliau pateikti kriterijai
Kaina
Didelės tėkmės sistemai Airvo 2 tinkamos vienkartinės priemonės
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Vienkartinis laringoskopas
Pirkimo dalies Nr.: 5
Vienkartinis video laringoskopas
Pirkimo dalies Nr.: 6
Kvėpavimo kontūro sistema prie DPV Covidien Puritan Bennett 560
Pirkimo dalies Nr.: 7
Slėgio matavimo linija prie DPV Covidien Puritan Bennett 560 kontūro sistemos
Pirkimo dalies Nr.: 8
Enterinio maitinimo sistemos, tinkamos turimoms Kangaroo epump maitinimo pompoms
Pirkimo dalies Nr.: 9
Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatui BELLAVISTA tinkančios vienkartinės priemonės
Pirkimo dalies Nr.: 10
Iškvepiamųjų dujų monitoringo linija
Pirkimo dalies Nr.: 11
Dantų šepetėlis su 0.12%14ml chlorheksidino ampule
Pirkimo dalies Nr.: 12
Burnos priežiūros priemonė (jautriai burnos gleivinei)
Pirkimo dalies Nr.: 13
Bužas apsunkintai intubacijai
Pirkimo dalies Nr.: 14
Intubacijos kateteris su pravedėju ir adapteriu
Pirkimo dalies Nr.: 15
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
Poetapinės ekstubacijos rinkinys
Pirkimo dalies Nr.: 17
Pravedėjai, skirti sunkiai intubacijai
Pirkimo dalies Nr.: 18
Uždara siurbimo sistema, Ch16
Pirkimo dalies Nr.: 19
Veido kaukės neinvazinei ventiliacijai
Pirkimo dalies Nr.: 20
Centrinės venos kateterizavimo rinkinys
Pirkimo dalies Nr.: 21
Laikino širdies stimuliatoriaus rinkinys
Pirkimo dalies Nr.: 22
Infuzinės sistemos rinkinys tūrinėms pompoms (aitecs 3017)
Pirkimo dalies Nr.: 23