2. Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu gminy Sobótka, przekazanych przez ZUK „HADLUX” sp. z o.o. następujących frakcji:
Pakiet nr 3
Zużyte opony - kod odpadu 16 01 03 - szacunkowa ilość w okresie 12 miesięcy w (Mg) - 17
Gruz - kod odpadu - 17 01 01 - szacunkowa ilość w okresie 12 miesięcy w (Mg) - 183
Odzież i tekstylia - kod odpadu - 20 01 11 - - szacunkowa ilość w okresie 12 miesięcy w (Mg) - 5
Zużyte leki - kod odpadu - 20 01 32 - szacunkowa ilość w okresie 12 miesięcy w (Mg) - 0,2
Farby tusze - kod odpadu - 20 01 28 - - szacunkowa ilość w okresie 12 miesięcy w (Mg) - 0,7
Zużyte baterie i akumulatory - kod odpadu - 20 01 34 - szacunkowa ilość w okresie 12 miesięcy w (Mg) - 0,1
5. Wykonawca będzie zobowiązany do osiągania poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych w wysokości wynikającej z art. 3b ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 13 września 1996 r, aktów wykonawczych oraz pozostałych regulacji prawnych z zakresu wyznaczania poziomu recyklingu w danym roku.