Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Säteilyturvakeskus - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - Ylläpito- ja kehityspalvelut - Radoniin liittyvä sähköinen asiointi ja verkkokauppa
Referenznummer der Bekanntmachung: STUK 38/2100/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hankintasopimuksen kohteena on STUKin radoniin liittyvien sähköisen asioinnin ja verkkokaupan tietojärjestelmien ylläpito- ja kehityspalvelut tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Tämä hankinta on tehty Hansel Oy:n perustaman dynaamisen hankintajärjestelmän "IT-konsultointi 2021-2025 (DPS)" sisäisenä kilpailutuksena.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Hankinnan kohteena ovat STUKin radoniin liittyvien sähköisen asioinnin ja verkkokaupan tietojärjestelmien ylläpito- ja pienkehityspalvelut.
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Viitenumero: STUK 38/2100/2021
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: