II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
na dostawę materiałów opatrunkowych oraz sprzętu jednorazowego i wielokrotnego użytku dla SPZOZ w Sanoku
Referenznummer der Bekanntmachung: SPZOZ/PN/11/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 295 730.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków- specjalistycznych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków biologicznych
Los-Nr.: 2
dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunków parafinowych
Los-Nr.: 3
dostawa o charakterze sukcesywnym opatrunek hydroaktywny
Los-Nr.: 4
dostawa o charakterze sukcesywnym opaski gipsowe
Los-Nr.: 5
dostawa o charakterze sukcesywnym serwety sterylne
Los-Nr.: 6