Dienstleistungen - 614020-2021
Submission deadline has been amended by:  672584-2021
die Slowakei-Prešov: Dienstleistungen in Verbindung mit Software
2021/S 233-614020
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Softvérové nástroje pre projekt SMART PSK – kvalitnejšia budúcnosť
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet zákazky je rozdelený na 2 časti:
Časť 1: Analytický a prezentačný softvér typu Business Intelligence
Časť 2: Softvér Kolaboratívne nástroje pre organizačnú komunikáciu a interakciu PSK
Bližšie informácie o predmete zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 317 089.87 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 2
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Analytický a prezentačný softvér typu Business Intelligence
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
48810000 Informationssysteme
48461000 Analyse- oder Wissenschaftssoftwarepaket
72261000 Software-Unterstützung
72262000 Software-Entwicklung
72263000 Software-Implementierung
72265000 Software-Konfiguration
48482000 Business-Intelligence-Softwarepaket
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Prešovský samosprávny kraj zabezpečuje Analytický a prezentačný softvér typu Business Intelligence vrátane služieb implementácie, školenia a podpory. Jedná sa o aplikačný softvér pre analýzu rozsiahlej sady vstupných dát z rôznych typov informačných zdrojov, ich následné spracovanie pre potreby formátovaného výstupu (matematické operácie, agregácie, predikcie a pod.) a následnú prezentáciu a publikáciu.
Softvér Kolaboratívne nástroje pre organizačnú komunikáciu a interakciu PSK
Los-Nr.: 2
48510000 Kommunikationssoftwarepaket
30233100 Computerspeichereinheiten
Prešovský samosprávny kraj požaduje nástroj na zdieľanie informácií, dokumentácie, zdrojov a prislúchajúcej komunikácie na jednom mieste. Má sa jednať o koncepčne moderne poňatý softvérový nastroj, ktorý umožní vytvárať prehľady, prístup v prípade potreby aj cez webový prehliadač, zahŕňa súčasne desktopovú, mobilnú aj webovú aplikáciu dostupnú naprieč platformami.