II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou ANTIBIOTIKUM CEFALOSPORINOVÉ ŘADY a KARBAPENEMY 2021
Referenznummer der Bekanntmachung: 2750/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ PRO ÚČASTNÍKY:
!!! Zadávací dokumentace včetně všech příloh je vložena do 1. části !!!
Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek léčivých přípravků s účinnou látkou ANTIBIOTIKUM CEFALOSPORINOVÉ ŘADY A KARBAPENEMY pro potřeby Krajské zdravotní, a.s., jako poskytovatele zdravotních služeb (nikoliv pro potřeby dalšího prodeje/výdeje), včetně jejich přímého závozu do lékáren v jednotlivých odštěpných závodech Krajské zdravotní, a.s.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 7 767 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 6
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
část 1: Léčivé přípravky s účinnou látkou CEFUROXIM
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek léčivých přípravků s účinnou látkou CEFUROXIM pro potřeby Krajské zdravotní, a.s., jako poskytovatele zdravotních služeb (nikoliv pro potřeby dalšího prodeje/výdeje), včetně jejich přímého závozu do lékáren v jednotlivých odštěpných závodech Krajské zdravotní, a.s.
část 2: Léčivé přípravky s účinnou látkou CEFOTAXIM
Los-Nr.: 2
Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek léčivých přípravků s účinnou látkou CEFOTAXIM pro potřeby Krajské zdravotní, a.s., jako poskytovatele zdravotních služeb (nikoliv pro potřeby dalšího prodeje/výdeje), včetně jejich přímého závozu do lékáren v jednotlivých odštěpných závodech Krajské zdravotní, a.s.
část 3: Léčivé přípravky s účinnou látkou CEFTAZIDIM
Los-Nr.: 3
Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek léčivých přípravků s účinnou látkou CEFTAZIDIM pro potřeby Krajské zdravotní, a.s., jako poskytovatele zdravotních služeb (nikoliv pro potřeby dalšího prodeje/výdeje), včetně jejich přímého závozu do lékáren v jednotlivých odštěpných závodech Krajské zdravotní, a.s.
část 4: Léčivé přípravky s účinnou látkou CEFTRIAXON
Los-Nr.: 4
Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek léčivých přípravků s účinnou látkou CEFTRIAXON pro potřeby Krajské zdravotní, a.s., jako poskytovatele zdravotních služeb (nikoliv pro potřeby dalšího prodeje/výdeje), včetně jejich přímého závozu do lékáren v jednotlivých odštěpných závodech Krajské zdravotní, a.s.
část 5: Léčivé přípravky s účinnou látkou IMIPENEM/CILASTATIN
Los-Nr.: 5
Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek léčivých přípravků s účinnou látkou IMIPENEM/CILASTATIN pro potřeby Krajské zdravotní, a.s., jako poskytovatele zdravotních služeb (nikoliv pro potřeby dalšího prodeje/výdeje), včetně jejich přímého závozu do lékáren v jednotlivých odštěpných závodech Krajské zdravotní, a.s.
část 6: Léčivé přípravky s účinnou látkou CEFTAROLIN
Los-Nr.: 6
Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek léčivých přípravků s účinnou látkou CEFTAROLIN pro potřeby Krajské zdravotní, a.s., jako poskytovatele zdravotních služeb (nikoliv pro potřeby dalšího prodeje/výdeje), včetně jejich přímého závozu do lékáren v jednotlivých odštěpných závodech Krajské zdravotní, a.s.