Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
De levering van een E-HRM systeem ten behoeve van Zuyd Hogeschool
Referenznummer der Bekanntmachung: Zuyd.2022.13.E-HRM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het afsluiten van een overeenkomst met één leverancier voor het beschikbaar stellen van een ingericht en operationeel (E)-HRM systeem, inclusief de daarbij behorende ondersteunende dienstverlening.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Levering van een E-HRM applicatie, inclusief salarisverwerking met bijbehorende dienstverlening voor een hogeschool met 1.850 medewerks.