Lieferungen - 620197-2019
die Slowakei-Bošáca: Traktoren
2019/S 250-620197
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompostáreň Bošáca - dodávka techniky
Referenznummer der Bekanntmachung: 02/2019/kompost
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
16700000 Traktoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodávka techniky na kompostárni v Bošáci. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 350 600.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Traktor s príslušenstvom
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákazky je dodávka traktora s kompatibilným príslušenstvom pre kompostáreň v Bošáci. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Rezací a miešací voz na biologické odpady
Los-Nr.: 2
34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter
Predmetom zákazky je dodávka rezacieho a miešacieho vozu na biologické odpady pre kompostáreň v Bošáci. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Bubnový rotačný triedič
Los-Nr.: 3
30132000 Sortiermaschinen
Predmetom zákazky je dodávka bubnového rotačného triediča pre kompostáreň v Bošáci. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Hygienizačný kontajner
Los-Nr.: 4
34928480 Abfallcontainer und -körbe
Predmetom zákazky je dodávka hygienizačného kontajnéra pre kompostáreň v Bošáci. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Cestná váha
Los-Nr.: 5
42923000 Wiegemaschinen und Waagen
Predmetom zákazky je dodávka cestnej váhy pre kompostáreň v Bošáci. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.