Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Nakup energijsko učinkovite računalniške opreme
Referenčna številka dokumenta: 430-28/2021
II.1.2)Glavna koda CPV30200000 Računalniška oprema in pribor
II.1.4)Kratek opis:
Predmet javnega naročila je nakup energijsko učinkovite računalniške opreme, in sicer po sklopih:
Sklop 1: Nakup energijsko učinkovitih monitorjev,
Sklop 2: Nakup USB čitalcev identifikacijskih kartic,
Sklop 3: Nakup energijsko učinkovitih tankih klientov,
Sklop 4: Nakup energijsko učinkovitih namiznih računalnikov.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
Največje število sklopov, ki so lahko oddani enemu ponudniku: 4
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Nakup energijsko učinkovitih monitorjev
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30231000 Računalniški zasloni in konzole
II.2.4)Opis javnega naročila:
Nakup energijsko učinkovitih monitorjev - 1600 kosov
Nakup USB čitalcev identifikacijskih kartic
Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30237000 Deli, pribor in potrebščine za računalnike
Nakup USB čitalcev identifikacijskih kartic - 800 kosov
Nakup energijsko učinkovitih tankih klientov
Št. sklopa: 3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30214000 Delovne postaje
Nakup energijsko učinkovitih tankih klientov - 350 kosov
Nakup energijsko učinkovitih namiznih računalnikov
Št. sklopa: 4
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30213000 Osebni računalniki
Nakup energijsko učinkovitih namiznih računalnikov - 20 kosov