Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
19025 Hidrovariklių ir hidrosiurblių remonto paslaugų ir atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
pirkimas skaidomas į dvi pirkimo objekto dalis
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Hidrovariklių ir hidrosiurblių atsarginės dalys
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
sutarčiai taikomas fiksuotos kainos kainodaros metodas - perkamas visas kiekis ir sumokama visa sutarties kaina
Hidrovariklių ir hidrosiurblių remonto paslaugos
Lot nº: 2
sutarčiai taikomas fiksuoto įkainios kainodaros metodas - perkama pagal poreikį, sumokama už konkretų įsigytą kiekį