Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Implementatiepartner Upgrade en Migratie Website naar Drupal 9
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72400000 Internetdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Middels deze aanbesteding is de UM op zoek naar een ervaren Drupal implementatiepartner die (i) de upgrade en migratie van deze drie Drupal omgevingen kan realiseren en (ii) na oplevering als onderhoudspartner kan fungeren voor deze omgevingen (optioneel).
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 900 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)72420000 Internet-ontwikkelingsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: