II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Bronchoskopii i Endoskopii
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP-44/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Bronchoskopii i Endoskopii dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1 A do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Los-Nr.: 5
Los-Nr.: 6
Los-Nr.: 7
Los-Nr.: 8
Dostawy - 630625-2022
Polska-Bytom: Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
2022/S 219-630625
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: DZP-44/2022
II.1.2)Główny kod CPV
33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8