II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (DFP.271.156.2022.LS)
Referenznummer der Bekanntmachung: DFP.271.156.2022.LS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 11 155 898.67 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Rituximabum - 12 700 dawek a 100 mg
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
1. Pegfilgrastimum - 2 450 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
1. Glatirameri acetas - 1 190 opakowań
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
1. Entecavirum - 1 000 opakowań
2. Entecavirum - 5 400 opakowań
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
1. Vemurafenibum - 72 opakowań
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
1. Fosfomycinum - 840 sztuk
2. Fosfomycinum - 5 400 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
1. Antithrombinum humanum - 4 850 sztuk
2. Antithrombinum humanum - 150 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
1. Filgrastim - 3 600 sztuk
2. Filgrastim - 1 800 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
1. Dinoprostonum 900 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
1. Torasemidum - 70 200 sztuk
2. Torasemidum - 2 800 sztuk
3. Simeticonum - 43 500 sztuk
4. Simeticonum - 250 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
1. Wysokooczyszczony,dwupierścieniowy węglowodór nasycony o wzorze chemicznym C10F18,stosowany w chirurgii okulistycznej - 200 sztuk
2. Wysokooczyszczony olej silikonowy stosowany w chirurgii okulistycznej - 200 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
1. Opatrunek hydrowłóknisty, polecany na rany trudno gojące się - 120 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
1. Specjalistyczny opatrunek hydrożelowy przeznaczony do opatrywania ran na twarzy. - 90 sztuk