Lieferungen - 631160-2022
Česko-Karlovy Vary: Čisticí a lešticí výrobky
2022/S 219-631160
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dynamický nákupní systém na dodávku čisticích prostředků a hygienického spotřebního materiálu
II.1.2)Hlavní kód CPV
39800000 Čisticí a lešticí výrobky
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky čisticích prostředků a hygienického spotřebního materiálu včetně příslušné dokumentace a dopravy vozidlem na zadavatelem určené místo.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 30 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
19640000 Odpadní pytle a sáčky z polymerů ethylenu
24455000 Desinfekční prostředky
33741100 Čisticí prostředky na ruce
33741300 Dezinfekční prostředky na ruce
39822000 Žíravé čisticí prostředky
39821000 Čpavkové čisticí prostředky
39833000 Prostředky proti prachu
39832100 Prášek na mytí nádobí
39813000 Čisticí pasty a prášky
33711900 Mýdlo
33760000 Toaletní papír, kapesníky, ruční utěrky a ubrousky
33761000 Toaletní papír
33762000 Papírové kapesníky
33763000 Papírové ruční utěrky
33764000 Papírové ubrousky
33770000 Papírové hygienické výrobky
33771000 Hygienické papírové výrobky
33772000 Papírové výrobky na jedno použití
39224000 Kartáčnické výrobky různých typů
39224100 Košťata
39224200 Kartáče
39810000 Vonné přípravky a vosky
39811000 Přípravky pro parfemování nebo deodoraci místností
39811100 Osvěžovače vzduchu
39811110 Dávkovače osvěžovačů vzduchu
39811200 Dezinfektanty vzduchu
39812000 Leštidla a krémy
39812100 Leštidla na podlahu
39812300 Leštící vosky
39812400 Prostředky na zametání
39820000 Organické povrchově aktivní prostředky
39831000 Prací prostředky
39831100 Olejové dispergovadlo
39831200 Detergenty
39831210 Detergenty do myček na nádobí
39831220 Odmašťovací činidla
39831230 Pohlcovače tuku
39831240 Čisticí směsi
39831250 Máchací roztoky
39831400 Čisticí prostředky na monitory a obrazovky
39831500 Čisticí prostředky pro automobily
39831700 Automatické dávkovače mýdla
39830000 Čistící prostředky
39831300 Čisticí prostředky na podlahy
39831600 Čisticí prostředky pro WC
39832000 Prostředky na mytí nádobí
42968200 Dávkovače na hygienické potřeby
42968300 Dávkovače na toaletní papír
II.2.4)Popis zakázky: