Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Softvérové nástroje pre projekt SMART PSK – kvalitnejšia budúcnosť
Referenznummer der Bekanntmachung: PSK
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72265000 Software-Konfiguration
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet zákazky je rozdelený na 2 časti:
Časť 1: Analytický a prezentačný softvér typu Business Intelligence
Časť 2: Softvér Kolaboratívne nástroje pre organizačnú komunikáciu a interakciu PSK
Bližšie informácie o predmete zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.