Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
F&E- und Schulungsunterstützung für einen ständigen Forstfonds in Irland im Rahmen der Fazilität für natürliche Kapitalfinanzierung (NCFF)
Referenznummer der Bekanntmachung: AA-001188-001 (TA2018230 IE NCF)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Der Zweck dieses Auftrags besteht in der Behebung kritischer F&E- und Schulungslücken, die den Nachweis wichtiger Umweltauswirkungen des CCF ermöglichen und seine umfassendere Annahme durch den Forstsektor in Irland erleichtern.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Siehe die in Abschnitt I.3) angegebene Internetadresse.
Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Υποστήριξη της Ε&Α και της κατάρτισης για ένα Ταμείο Δασοκομίας Συνεχούς Κάλυψης (CCF) στην Ιρλανδία στο πλαίσιο του Μηχανισμού Χρηματοδότησης Φυσικού Κεφαλαίου (NCFF)
Αριθμός αναφοράς: AA-001188-001 (TA2018230 IE NCF)
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV77231000 Υπηρεσίες διαχείρισης δασοκομίας
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Σκοπός της παρούσας σύμβασης ανάθεσης είναι η αντιμετώπιση κρίσιμων κενών Ε&Α και κατάρτισης που θα επιτρέψουν την απόδειξη των βασικών περιβαλλοντικών επιπτώσεων της Δασοκομίας Συνεχούς Κάλυψης (CCF) και θα διευκολύνουν την ευρύτερη έγκρισή της από τον δασικό τομέα στην Ιρλανδία.
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV77231500 Υπηρεσίες παρακολούθησης ή αξιολόγησης δασών
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Βλέπε διαδικτυακή διεύθυνση που παρέχεται στο τμήμα I.3).