II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 292-11-01
Numer referencyjny: 702101316
II.1.2)Główny kod CPV42419800 Części przenośników
II.1.4)Krótki opis:
1. Postęp. o udziel. zam. sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dn.11 września 2019 r. (Dz.U.poz.2019 ze zm.) zwanej dalej ustawą Pzp.
2 .Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Art 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddz. PGG S.A. Szczegółowy opis zawarto w SWZ.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42419800 Części przenośników
II.2.4)Opis zamówienia:
WSPORNIK 30 STOPNI G21.008-05.28 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 9 831 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 2
BELKA G21.008-03.005/1*A PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 3 961 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 3
NAKŁADKA GÓRNA S21.008-03.02.002/3 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 33 550 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 4
KOZIOŁ G21.008-03.01.01/1*F PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 3 991 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 5
UCHWYT G21.008-03.01.002*B PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 12 800 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 6
BĘBEN NAPĘDOWY OGUMOWANY Q 630X1200 WYK.I SW21.006-01.02/1 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 16 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 7
AGREGAT ZASILAJĄCY AZRH 5.3 5002480 PRZENOŚNIK TAŚMOWY/ZRHT-5. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 4 sztuki. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 8
BĘBEN ODCHYLAJĄCY Q 245X1400 S21.012-01.04.03 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 130 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 9
WSPORNIK 37,5ST.Z POGŁĘBIONĄ NIECKĄ S7001.04.02 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 3 280 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 10
WSPORNIK GÓRNY MONTAŻ NA ŚRUBĘ S7001.04.02/D PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 5 050 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 11
KOZIOŁ G21-107DA*M PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 2 060 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 12
BĘBEN NAPĘDOWY Q 630X1400 WYK.II SW21.006-01.02/1=431-001803-N PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 8 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 13
TULEJA PÓŁSPRZĘGŁA S21.006-01.02.06/1 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 40 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 14
TARCZA PÓŁSPRZĘGŁA S21.006-01.02.05/3 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 33 sztuki. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 15
KOZIOŁ DOLNY S7001.04.01/4 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000 PIOMA-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 1700 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 16
BĘBEN NAPĘDOWY Q 1036X1600 7960000/00 PRZENOŚNIK TAŚMOWY BOGDA-1400. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 1 sztuka. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 17
TARCZA PÓŁSPRZĘGŁA S21.006-01.02.05/2 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 31 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 18
PĘTLICA TAŚMY BEZ KRĄŻNIKÓW L-30M Z WÓZKIEM I BĘBNEM DLA DŁUGOŚCI JAZDY WÓZKA MIN.24M G21.006-02/1D PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 2 sztuki. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 19
SZYNA PĘTLICY S7010.02.02.02/5 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000/1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 300 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 20
PRZYCISK G21-108BG PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 17 300 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 21
BĘBEN ZWROTNY OGUMOWANY Q 658X1400 7080090/01 PRZENOŚNIK TAŚMOWY PIOMA-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 5 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 22
KOZIOŁ S7010.02.02.01/5 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 100 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 23
SIATKA OSŁONOWA=OSŁONA PĘTLICY 3000X800MM S7010.02.02.04/1 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200/PIOMA-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 230 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 24
ZESPÓŁ HAMULCOWY ZRHT-5 Z 2 ZACISKAMI 7418315/00 WER. Z HAMOWANIEM 2XSTOP. NASTAWIALNYM POZIOM. SIŁY CZASU DZIAŁANIA 1XSTOP. HAMOW AZRH5.3 PRZENOŚNIK TAŚMOWY PIOMA. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 1 sztuka. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 25
HAMULEC ZE ZWALNIAKIEM F-1250/W-450 WYK.I Z 1XOBCIĄŻNIKIEM 90KW S21.006-01.04/1 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 5 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 26
WSPORNIK TRASY CEOWNIKOWEJ 30ST. 7040950/10 PRZENOŚNIK TAŚMOWY PIOMA-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 500 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 27
BĘBEN NIENAPĘDOWY Q 1250X1600 3024830 PRZENOŚNIK TAŚMOWY BOGDA-1400. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 1 sztuka. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 28
BĘBEN NAPĘDOWY KPL Q 830X1400 NPD 7439890/00=431-001304-N PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200/NPD; PIOMA-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 1 sztuka. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 29
ŁUBEK G21-108A7 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1000. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 13 700 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 30
OSŁONA DOLNA SEGMENTU II S7010.06.03.01/1 PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 150 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Część nr: 31
Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 292-11-01. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 18 096 sztuk (pozycje asortymentowe od 1-97). Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.