Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 64395-2022
Submission deadline has been amended by:  83154-2022
Polen-Katowice: Bleifreies Benzin
2022/S 025-064395
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bezgotówkowy zakup paliw płynnych(benzyny bezołowiowej i oleju napędowego),produktów i usług poza paliwowych do samochodów,innych pojazdów i urządzeń będących w użytkowaniu Polskiej Grupy GórniczejS.A
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200052-1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09132100 Bleifreies Benzin
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bezgotówkowy zakup paliw płynnych(benzyny bezołowiowej,oleju napędowego),produktów i usług poza paliwowych do samochodów,innych pojazdów i urządzeń będących w użytkowaniu Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
09134100 Dieselöl
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Bezgotówkowy zakup paliw płynnych (benzyny bezołowiowej i oleju napędowego), produktów i usług poza paliwowych do samochodów, innych pojazdów i urządzeń będących w użytkowaniu Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1, 2 do SWZ.