Lieferungen - 64424-2022
Polen-Katowice: Förderbänder aus Gummi
2022/S 025-064424
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa taśm przenośnikowych polichlorowinylowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 252-2
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101167
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34312600 Förderbänder aus Gummi
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postęp. o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej uPzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Art. 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem jest: dostawa taśm przenośnikowych polichlorowinylowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 252-2
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 uPzp.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 – taśma przenośnikowa polichlorowinylowa wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Materiały wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2 – taśma przenośnikowa polichlorowinylowa wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los-Nr.: 2
Zadanie nr 3 – taśma przenośnikowa polichlorowinylowa wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Los-Nr.: 3