II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa leków w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej
Referenznummer der Bekanntmachung: ZOZ.V.010/DZP/109/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii dla Apteki Szpitalnej.
Zamówienie zostało podzielone na 43 części.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 857 857.96 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 1 (Acidum zolendronicum 4 mg fiol op.10)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 2 (Calcium folinatum 0,5g50 ml op.100)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 3 (Doxorubicin liposomal 20 mg/10 ml fiol op.40)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 4 (BCG 200 mln CFU 1 fiol. + rozp. 50 ml op.200)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 5 (Vinorelbinum kaps. 20 mg x 1 szt op. 250 i Vinorelbinum kaps. 30 mg x 1 szt op. 25)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 6 (Methotrexatum 10 mg x 50 tabl. op.10)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 7 (Ondansetronum h/ch amp. 4 mg/2 ml x 5 szt op. 800 i Ondansetronum h/ch amp. 8 mg/2 ml x 5 szt 500)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 8 (Aprepitant 80+125 mg ( 2+1 kaps.) op.120)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 9 (Azathioprinum 50 mg x 50 op.5)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 10 (Capecytabinum 500 mg x 120 tabl. op.120 i Capecytabinum150 mg x 60 tabl. op.30)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 11 (Cyclophosphamidum 1000 mg fiol op. 70
Cyclophosphamidum 50 mg x 50 draż op. 10
Cyclophosphamidum amp. 200 mg x 1 op. 30)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 12 (Flutamid 250 mg x 30 op.30)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 13 (Fulvestrantum 250 mg/5 ml x 2 fiol. op. 6)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 14 (Irinotecanum h/ch 300 mg/15 ml op. 420
Irinotecanum h/ch 40 mg/2 ml op.100)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 15 (Mesna amp. 0,4g/4 ml x 15 amp. op.5)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 16 (Mitomycinum amp. 10 mg x 1 op.20
Mitomycinum amp. 20 mg x 1 op.50)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 17 (Mitoxantronum 20 mg/10 ml x 1 op.10)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 18 (Netupitant + Palonosteron 1 kaps op.50)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 19 (Oxaliplatin 100 mg/20 ml op.200
Oxaliplatin 200 mg/40 ml op.150
Oxaliplatin 50 mg/10 ml op.100)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 20 (Vinblastin amp. 10 mg x 1 fiol. op.25)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 21 (Vincristinum amp. 1 mg/ml x 1 koncentrat op.10)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 22 (Vinorelbinum 50 mg/5 ml x 1 op.100)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 23 (Carboplatinum 150 mg/15 ml op. 20
Carboplatinum 450 mg/45 ml op.250)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 24 (Cisplatin 0,1 g/100 ml r-r op. 250)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 25 (Docetaxel 160 mg fiol op. 220)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 26 (Doxorubicin 100 mg/50 ml x 1 op.75
Doxorubicin 200 mg/100 ml x 1 op.50)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 27 (Epirubicin 10 mg x 1 op.100
Epirubicin 50 mg x 1 op.50)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 28 (Etoposidum 100 mg x 1 fiol op.50
Etoposidum 400 mg x 1 fiol op.125)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 29 (Fluorouracil 5 g/100 ml op.500)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 30 (Gemcytabin 2 g fiol.s.sub.konc. op.200)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 31 (Methotrexatum 20 mg/ml 1 ml 1 amp-strzyk op.15
Methotrexatum 20 mg/ml 0,5 ml 1 amp-strzyk op.10)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 32 (Methotrexatum amp. 50 mg x 1 amp. op.75)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 33
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 33 (Paclitaxel 300 mg/50 ml op.220)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 34 (Pemetrexed 100 mg x 1 fiol op.50
Pemetrexed 500 mg x 1 fiol op.20)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 35 (Doxorubicn Liposomal zestaw 3 fiolek 2 x 50 mg op.30)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 36 (Bleomycin 0.015 x 1 op.120)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 37 (Dacarbazinum 100 mg x 10 op.10
Dacarbazinum 200 mg x 10 op.15)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 38 (Acidum levofolinicum amp. 0,2g/4 ml op.30
Acidum levofolinicum amp. 0,45g/9 ml op.500
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 39 (Topotecanum 4 mg/4ml fiol. op.50)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 40 (Temozolamidum 0,1 g x 5 tabl op.50
Temozolamidum 0,25 g x 5 tabl op.10)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 41
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 41 (Bicalutamidum 50 mg x 28 tabl. op.15)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 42 (Darbepoetin alfa 500 mcg/ml ampułkostrzykawka op.50)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 43
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach chemioterapii w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 43 (Filgrastimum 0,48 mg/0,5 ml ampułkostrzykawka op.30)