Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 648238-2021
Submission deadline has been amended by:  12924-2022
Pologne-Poznań: Services scientifiques et techniques dans le domaine de l'ingénierie
2021/S 245-648238
Avis de marché – secteurs spéciaux
Services
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Wykonanie dla II grupy przyłączeniowej ekspertyz wpływu na system elektroenergetyczny dla: urządzeń, instalacji i sieci odbiorców, jednostek wytwórczych, magazynów energii elektrycznej i sieci dystryb
Numéro de référence: RPUZ/P/0787/2021/DR/RP
II.1.2)Code CPV principal
71350000 Services scientifiques et techniques dans le domaine de l'ingénierie
II.1.4)Description succincte:
Zamówienie obejmuje opracowanie dla II grupy przyłączeniowej ekspertyz wpływu na system
elektroenergetyczny dla: urządzeń, instalacji i sieci odbiorców końcowych, jednostek wytwórczych, magazynów energii elektrycznej i sieci dystrybucyjnych przedsiębiorstw energetycznych których sieci nie posiadają połączenia z sieciami przesyłowymi, a które pełnić będą funkcję operatora sieci dystrybucyjnej
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
elektroenergetyczny dla: urządzeń, instalacji i sieci odbiorców końcowych, jednostek wytwórczych, magazynów energii elektrycznej i sieci dystrybucyjnych przedsiębiorstw energetycznych których sieci nie posiadają połączenia z sieciami przesyłowymi, a które pełnić będą funkcję operatora sieci dystrybucyjnej.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został wskazany w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik SWZ zamieszczonej na stronie internetowej Zamawiającego,
wskazanej w sekcji I.3) Komunikacja – ogłoszenia