Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Доставка на реактиви и консумативи, необходими за дейността на Клинична лаборатория, Микробиология, Вирусология, ОТХ и ОКП към МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов” АД – гр. Велико Търново“
II.1.2)Code CPV principal33696500 Réactifs de laboratoire
II.1.4)Description succincte:
„Доставка на реактиви и консумативи, необходими за дейността на Клинична лаборатория, Микробиология, Вирусология, Отделение по трансфузионна хематология (ОТХ) и Отделение по клинична патология (ОКП) към МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов” АД – гр. Велико Търново“ за срок от 24 месеца чрез договаряне без предварително обявление включва две обособени позиции както следва:
№ 1 Реактиви и консумативи за глюкоанализатор "Super G3"
№ 18 Реактиви и консумативи за колонаглутинационна техника
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Доставка на Реактиви и консумативи за глюкоанализатор "Super G 3"
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33696500 Réactifs de laboratoire
II.2.4)Description des prestations:
Обособена позиция № 1 Реактиви и консумативи за глюкоанализатор
"Super G 3"
1.Hitado съдчета със стандарт 12 ммол/л глюкоза 1 оп. (100 бр. * 1.7 мл.)
2.Hitado съдчета за проби + капилярки от 10 μl 1 оп. (100 бр. * 0.5 мл.)
3.Hitado системен разтвор глюкоза оп. (5 * 1200 мл.)
4.Нitado сензор за глюкоза
5.Hitado глюкозен контрол нормал 1 оп. (50 бр. * 0.650 мл.)
6.Hitado глюкозен контрол патологичен 1 оп. (50 бр. * 0.650 мл.)
7.Hitado игла
8.Hitado маркуч за помпата SR25
9.Hitado маркуч за помпата SR 10
10.Hitado свързващ маркуч
Възложителя изисква комплексно изпълнениена на поръчката по тази позиция и всички реактиви и консумативи следва да бъдат от един и същи производител.