Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu proszowickiego w sezonie zimowym 2022/2023 - z podziałem na 3 zadania
Referenznummer der Bekanntmachung: ZDP/07/ZP/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90620000 Schneeräumung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych będących w administracji Zarządu Dróg Powiatowych Proszowice w sezonie 2022/2023 Niniejsza specyfikacja obowiązuje przy wykonywaniu i odbiorze prac w ramach zimowego utrzymania zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych zostało podzielone na odrębne zadania określone w załącznikach nr 1.1 do 1.3. Łączna długość odcinków dróg do zimowego utrzymania na poszczególnych zadaniach wynosi: 253,8 km. − Zadanie Nr 1: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY RADZIEMICE,KONIUSZA długość 81,0 km − Zadanie Nr 2: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY PROSZOWICE, PAŁECZNICA długości 89,1 km − Zadanie nr 3: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY KOSZYCE,NOWE BRZESKO długości 83,7 km Szczegółowy wykaz i długość poszczególnych dróg na danym Zadaniu przedstawia załączniki nr 8.14, 8.2, 8.3 do ST rozdziału III niniejszej specyfikacji.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY RADZIEMICE,KONIUSZA długość 81,0 km
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90620000 Schneeräumung
Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY PROSZOWICE, PAŁECZNICA długości 89,1 km
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY KOSZYCE,NOWE BRZESKO długości 83,7 km