Fournitures - 649919-2021
Lituanie-Vilnius: Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
2021/S 246-649919
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
18444 Guolių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal
34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
1. Pirkimo objektas skirstomas į dvi pirkimo objekto dalis (toliau – p.o.d.):
1.1. Vienaeiliai rutuliniai guoliai;
1.2 Cilindriniai ritininiai guoliai.
Atliekant dyzelinio traukinio DR1AM serijos kapitalinius remontus, būtina keisti įrenginiuose esančius guolius.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1 pod- Vienaeiliai rutuliniai guoliai
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Perkami vienaeiliai rutuliniai guoliai
2 pod- Cilindriniai ritininiai guoliai
Lot nº: 2
Perkami cilindriniai ritininiai guoliai.