Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
ДОСТАВКА НА РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ И КОНСУМАТИВИ И СЕРВИЗНО ОБСЛУЖВАНЕ НА АНАЛИЗАТОРИ SHIMADZU ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ОБЩ ВЪГЛЕРОД, ОРГАНИЧЕН ВЪГЛЕРОД И АЗОТ
II.1.2)Основен CPV код34913000 Различни видове резервни части
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва в обхвата си сервизно обслужване и периодична профилактика на наличните елементни анализатори, диагностика и отстраняване на възникнал проблем в работата на системата, почистване, настройки и тестване на основните възли на системите, ремонт и подмяна на резервни части и консумативи, поддържане в непрекъсната техническа изправност на апаратурата, доставка на резервни части и консумативи, монтаж на резервни части и консумативи (при необходимост) за следните апарати:
Shimadzu-TOC-V;TN/SSM5000A – 1 бр., находящ се в РЛ Бургас: гр. Бургас 8001, ул. „Перущица“ № 67
Shimadzu-TOC-V;TN/SSM5000A – 1 бр., находящ се в РЛ Варна: гр. Варна 9010, ул. „Ян Палах“ № 4
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 33 333.33 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: