II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-2
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101154
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24322400 Phenole und Phenolderivate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pian izolacyjnych fenolowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-2.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zastosowana będzie procedura odwrócona - art.139 Pzp
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Piana fenolowa o krotności spieniania z żywicą w przedziale od 16 do 30 razy
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24322400 Phenole und Phenolderivate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Materiały wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Piana fenolowa o krotności spieniania z żywicą w przedziale od 31 do 40 razy
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3
Piana fenolowa o krotności spieniania z żywicą powyżej 75 razy
Los-Nr.: 4
Piana fenolowa antypirogeniczna – minimum IV kl inhibitora
Los-Nr.: 5